К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква

 
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня

Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.

 
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня

Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

 
Співчуття з приводу смерті матері о. Тараса Мирки
10 Січня

Спільнота Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ висловлює щире співчуття о. Тарасу Мирці - в'язничному капелану та душпастирю Гарнізонного храму.

 
Вертеп у Личаківській виправній колонії № 30
09 Січня

9 січня 2018 р., в день первомученика і архидиякона Стефана, у Личаківській виправній колонії № 30 лунала гучна коляда, і місце було наповнене радістю, так як туди прибули молоді хлопці та дівчата з ЛМГО «Українська молодь – Христові».

 
Владика Володимир відвідав засуджених Личаківської виправної колонії № 30
06 Січня

6 січня 2018 р. до Личаківської виправної колонії № 30 разом з в’язничним капеланом ЛА УГКЦ о. Тарасом Миркою прибули із пастирським візитом владика Володимир (Груца) – єпископ-помічник ЛА УГКЦ та синкел у справах капеланства ЛА УГКЦ – отець Степан Сус.

 
Реколекції у Личаківській виправній колонії № 30
31 Грудня

Цими вихідними засуджені ЛВК № 30 мали нагоду належно приготуватися до Різдва Христового. На запрошення отця Тараса Мирки, в'язничного капелана ЛА УГКЦ, до установи прибув отець Юрій Остапюк - голова Центру студентського капеланства, який впродовж двох днів провадив реколекційні науки для тих, хто відбуває покарання.

 
Святі тайни Хрещення та Миропомазання у Львівському слідчому ізоляторі
30 Грудня

Сьогодні, 30 грудня 2017 року, у стінах Львівського слідчого ізолятора № 19 панувала радість - відбулися Святі Тайни Хрещення та Миропомазання немовлятка.

 
Святий Миколай Угодник не залишив без уваги і засуджених
19 Грудня

Як ми знаємо, Святий Миколай не залишає нікого без подарунків, любові та уваги. Тож цього року, як і зазвичай, Чудотворець завітав також і у місця позбавлення волі.

 
1 2 3 4 5

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16