К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква

 
Курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення
24 Вересня

Сьогодні, 24 вересня 2017 р., у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась дуже особлива подія: курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення, Миропомазання та Пресвяту Євхаристію. Радість цього особливого дня разом із новопросвіченим Юрієм розділили військові капелани, офіцери та курсанти.

 
О. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби
20 Вересня

У середу, 20 вересня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби в польових умовах.

 
Гарнізонний храм відвідали матері загиблих Героїв Уманьщини
19 Вересня

Сьогодні, 19 вересня 2017 р., дружини й матері з Уманьщини, сини та чоловіки яких віддали своє життя за Україну, відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11).

 
Понад двісті військовослужбовців склали військову присягу на вірність українському народові
18 Вересня

16 вересня 2017 р. у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного понад дві сотні військовослужбовців військової служби за контрактом склали військову присягу на вірність українському народові.

 
Завершилося ІХ Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці (ФОТО)
18 Вересня

У Марійському духовному центрі, що у селі Зарваниця Теребовлянського району, завершилось ІХ Всеукраїнського військового паломництва “Мій мир даю вам”. Помолитися за мир в Україні та за побратимів приїхало понад три тисячі осіб, серед яких дві тисячі військовослужбовців з різних куточків нашої держави.

 
184-й Навчальний центр взяв участь у духовній програмі в селі Зарваниця
18 Вересня

На цих вихідних військовослужбовці 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного взяли участь у 9-му Всеукраїнському військовому паломництві, яке відбувалось у селі Зарваниця, Тернопільської області.

 
У Львові молоді гвардійці присягнули на вірність українському народу 
16 Вересня

Сьогодні, 16 вересня 2016 р., 2 Галицька бригада прийняла до своїх лав молодих гвардійців. 155 військовослужбовців строкової служби та 5 військовослужбовців військової служби за контрактом склали Військову присягу на вірність українському народу.

 
ІХ Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці
16 Вересня

16-17 вересня 2017 р. в Зарваниці (Тернопільська область) проходитиме ІХ Всеукраїнське військове паломництво до чудотворного місця явлення Божої Матері. Цьогорічна проща відбудеться під гаслом «МІЙ МИР ДАЮ ВАМ (Йн 14, 27)».

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ....

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16