К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква

 
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня

19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.

 
Різдвяна школа для дітей з Львівського притулку та Маріуполя
13 Січня

З 10 по 12 січня 2018 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели “Різдвяну школу” для дітей з Львівського дитячого притулку, що по вулиці Левандівка, та дітей військових із Маріуполя.

 
Центр Опіки Сиріт провів
13 Січня

11 січня 2018 року капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організували “Теплий вечір”.

 
Волонтери
10 Січня

Сьогодні, 10 січня 2018 року, голова місії "Центр Опіки Сиріт" ЛА УГКЦ о. Роман Прокопець та волонтери “Руки Допомоги” у рамках проекту “Різдвяна школа – 2018” завітали з триденною програмою у Львівський дитячий притулок, що на вулиці Левандівка. В даному закладі перебувають вихованці закладу та діти із зони АТО.

 
Центр Опіки Сиріт разом з малечею вітали новонароджене Дитя
10 Січня

Щороку 6 січня капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ відвідують школи-інтернати та дитячі будинки сімейного типу з молитвою та гучною колядою.

 
Відбулись реколекції для працівників шкіл-інтернатів
03 Січня

2 та 3 січня 2018 року капелан місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ о. Тарас Мисяковський провів передріздвяні реколекції для вчителів, вихователів та працівників Львівської школи-інтернат №2 та Навчально-реабілітаційного центру “Святого Миколая”.

 
ЦОС разом з дітьми робив перші кроки до народження Спасителя
03 Січня

2 січня 2018 року стартувала щорічна “Різдвяна школа”, яку організувала місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Першими її учасниками стала малеча Дитячих будинків сімейного типу, що на вулиці Тракт Глинянський, Мечнікова та діти з навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, які залишились в закладі на час канікул.

 
“П’ять чудес Різдва” – Різдвяна школа 2018
28 Грудня

Наближається свято, на яке чекають усі християни – Різдво Ісуса Христа. Світла і радісна подія у житті кожної людини, оскільки Господь стає одним із нас, об’являє Себе нашим Спасителем і Визволителем.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ....

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16