К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Різдвяний вертеп вівтарників Гарнізонного храму
09 Січня
Різдвяний вертеп вівтарників Гарнізонного храму

Сьогодні, 9 січня 2018 р., після Божественної Літургії вівтарники Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ запропонували усім присутнім повернутися у часи народження Ісуса та переглянути вертеп за їхньої участі.

Тематичною постановкою різдвяного дійства займався о. Юрій Цюпка, духівник спільноти. Однак, як зізнається він, без Божої помочі, дитячого ентузіазму та натхнення це було б неможливо зробити. Слід зазначити, що це перший вертеп, який підготувала вівтарна дружина храму.

Цей виступ молоді, що прославляє Боже народження, став гарним подарунком для настоятеля Гарнізонної святині о. Степана Суса, який сьогодні святкує День небесного заступника.

Опісля учасники вертепу ходили від хати до хати колядувати, прославляючи новонародженого Христа.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16