К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Відбулись реколекції для працівників шкіл-інтернатів
03 Січня
Відбулись реколекції для працівників шкіл-інтернатів

2 та 3 січня 2018 року капелан місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ о. Тарас Мисяковський провів передріздвяні реколекції на тему "Моя молитва" для вчителів, вихователів та працівників Львівської школи-інтернат №2 та Навчально-реабілітаційного центру “Святого Миколая”. 

Всіх нас об’єднує прагнення зустрітися з Богом у молитві. Кожен мав чудову нагоду задуматись над своєю розмовою з Господом. Працівники навчальних закладів усвідомили, що духовне з’єднання з Творцем доступне кожному.

Одним із важливих пунктів у праці з дітьми є також і праця з  людьми, які опікуються та оточують малечу. Капелани місії неодноразово проводять реколекції, духовні бесіди, Сповіді для тих, хто намагається змінити на краще майбутнє дітлахів, які лишились без батьківської опіки.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16