К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
ЦОС разом з дітьми робив перші кроки до народження Спасителя
03 Січня
ЦОС разом з дітьми робив перші кроки до народження Спасителя

2 січня 2018 року стартувала щорічна “Різдвяна школа”, яку організувала місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Першими її учасниками стала малеча Дитячих будинків сімейного типу, що на вулиці Тракт Глинянський, Мечнікова, та діти з навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, які залишились в закладі на час канікул. 

Капелани, волонтери та дітлахи робили перший крок до народження Спасителя. В цей день найменші вчились бути милосердними як наш Отець Милосердний. Ранок розпочався зі спільної Божественної Літургії в каплиці блаженної Соломії, княгині Галицької, що знаходиться у НРЦ “Мрія”. Опісля волонтери ЦОС продемонстрували малечі цікаву виставу. Театральне дійство висвітлило дітворі милосердність стареньких людей, які прийняли молоду пару в свою хатину під час великої хуртовини. Опісля діти мали цікаву катехизацію від бр. Ореста Апостолюка, декорували свічки на майстер-класі.

На завершення усі бавились у велику гру, де виконували різноманітні вправи, що розкривали діла милосердя. День був насичений і пізнавальний. Дітвора не хотіла прощатися і з нетерпіння чекає завтрашнього дня.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

 

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16