К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Офіцери та курсанти НАСВ подякували Богові за прожитий рік
31 Грудня
Офіцери та курсанти НАСВ подякували Богові за прожитий рік

У неділю, 31 грудня 2017 року, військові капелани ЛА УГКЦ разом із офіцерами та курсантами Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного молились подячну Божественну Літургію за рік, що добігає до свого завершення, та просили в Господа миру та опіки.

Молитву очолив о. Андрій Хомишин, капелан навчального закладу. Звертаючись до присутніх, священик закликав їх бути вдячними Богу за всі добра, які Він нам посилає щодня. Зокрема, капелан наголосив, що потрібно дякувати Господу й за дар життя, за наших рідних та друзів, за всіх людей, яких ми зустрічаємо у своєму житті.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16