К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Військові з Канади проявили себе хорошими кухарями на кулінарному гуртку
26 Грудня
Військові з Канади проявили себе хорошими кухарями на кулінарному гуртку

“Казанок” – це знайомство з традиціями людини, родини чи, навіть, іншої країни. “Казанок” – це пізнання нових рецептів та розкриття дитячих кулінарних можливостей. “Казанок” – це місце приємного спілкування, не лише українською, під час корисної справи.

З майстер-класами на кулінарний гурток приходять люди різноманітних професій і діляться з дітворою не лише своїми улюбленими рецептами, але й життєвим досвідом. Під час приготування вихованці інтернату з цікавістю розпитують про різноманітні речі, які стосуються не тільки кухні. Цікаво малечі дізнатися, чому їхні гості вибрали ту чи іншу професію або ж хобі, бо в подальшому і вони постануть перед вибором справи, яка супроводжуватиме їх впродовж цілого життя.

Одним із яскравих прикладів були військові Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи з Канади, а особливо їхній шеф-кухар Joanna David. Вона розказала дітворі, що перш ніж готувати для армійців їй довелося декілька років навчатися куховарити. Хочемо зазначити, що цікавим цей майстер-клас був і тим, що шеф-кухар розмовляла англійською мовою, що не стало бар’єром, а навпаки ще більше запалило спільно готувати смачні страви. Пані Joanna відкрила секрети приготування смажених курячих стегон, як правильно їх розділяти та що є основою, щоб вони були смачними та апетитними на вигляд. Щиро вдячні за цей урок, діти були під враженням ще довгий час.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16