К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Святий Миколай досі приносить подарунки
24 Грудня
Святий Миколай досі приносить подарунки

Сьогодні Святий Миколай завітав у Студентський храм святого рівноапостольного князя Володимира до дітей, які готуються до 1-го урочистого Причастя і Сповіді. 

Навіть після всіх отриманих від Чудотворця гостинців, малеча чемно прийшла на школу "Круть-Верть" та на заняття катехитичної школи під проводом бр. Остапа Гутковського та студентів-аніматорів. 

Також у цей день настоятель храму о. Богдан Кулик від імені парафії отримав Вифлиємський вогонь миру, який передала спільнота Пласту.

 

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16