К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
У Києві завершився з'їзд капеланів пенітенціарного душпастирства
02 Листопада
У Києві завершився з'їзд капеланів пенітенціарного душпастирства

31 жовтня - 2 листопада 2017 року у Києві проходив з'їзд капеланів Пенітенціарного душпастирства УГКЦ.У цьому заході  брали участь і капелани Львівської Архиєпархії - отець Тарас Мирка і брат Олег Нестор, а також брат Степан Вовк - голова відділу пенітенціарного служіння Центру душпастирювання військовослужбовців Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

На початок у храмі Св. Василія Великого до учасників зі словом та благословенням звернувся Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський, керівник Департаменту військового капеланства.  А згодом в Інституті Св. Томи Аквінського розпочався семінар на тему "Покликані до свободи і справедливості". Учасники мали нагоду пройти курс лекцій з психології про те, як поводитись у кризових та екстримальних ситуаціях. Також до уваги капеланів були представлені науки із біблістики, пов'язані з тюремним служінням, а також філософські позиції свободи та справедливості. Душпастирі поділилися своїм особливим досвідом служіння та обговорили різного роду перешкоди, які виникають у їхній праці. 

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16