К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
У Львівському національному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти
31 Серпня
У Львівському національному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти

31 серпня 2017 року у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти та початку нового навчального року. 

На свято завітав Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) та студентські капелани: голова Центру Студентського Капеланства отець Юрко Остапюк та отець-диякон Ігор Хомічак. Університетська спільнота разом помолилася за плідний навчальний рік, а потім Митрополит Ігор поблагословив студентів та окропив свяченою водою.

Гості свята побажали майбутнім медикам перш за все бути відповідальними за свій вибір, сил в опануванні найгуманнішої професії, порадили наполегливо вивчати профільні предмети, а також іноземні мови, та зберегти в серці "романтизм сьогоднішнього дня".

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16