К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
У Львівському національному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти
31 Серпня
У Львівському національному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти

31 серпня 2017 року у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти та початку нового навчального року. 

На свято завітав Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) та студентські капелани: голова Центру Студентського Капеланства отець Юрко Остапюк та отець-диякон Ігор Хомічак. Університетська спільнота разом помолилася за плідний навчальний рік, а потім Митрополит Ігор поблагословив студентів та окропив свяченою водою.

Гості свята побажали майбутнім медикам перш за все бути відповідальними за свій вибір, сил в опануванні найгуманнішої професії, порадили наполегливо вивчати профільні предмети, а також іноземні мови, та зберегти в серці "романтизм сьогоднішнього дня".

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Військову присягу на вірність українському народові склали понад шість сотень солдатів-строковиків
18 Листопада
18 листопада 2017 р. близько 650 військовослужбовців строкової служби склали присягу на вірність українському народу у 184-му Навчальному центрі при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Передріздвяні реколекції для студентів
18 Листопада
Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ запрошує молодь на передріздвяні реколекції, які триватимуть з 1 по 3 грудня 2017 року в смт. Кохавино (Гніздичів).
Розпорядок богослужінь у Гарнізонному храмі у празник Собору архистратига Михаїла й інших безплотних сил
18 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, з нагоди празника Собору архистратига Михаїла й інших безплотних сил у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) буде святковий розпорядок богослужінь:

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16