К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Волонтерський простір DoBro закінчив сезон літніх таборів
30 Серпня
Волонтерський простір DoBro закінчив сезон літніх таборів

Волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, закінчив сезон літніх таборів. Відбувся останній таборовий день на Кіровоградщині. 

Ранок на парафії Преображення Господнього в селі Червоновершка розпочався зі спільної Божественної Літургії. Опісля відбулася катехеза згідно з темою подорожі Маленького Принца різними планетами та майстер-клас патріотичного стилю. Не змогли також обійтися без бансів, особливо Королівського, який, як виявилось, є улюбленим бансом о. Арсена Козара. 

На завершення діти разом з аніматорами зробили прощальний плакат, який буде зберігати пам'ять про табір всіх "Мрійників".

Дякуємо о. Арсенію та його парафії за чудову атмосферу та піклування про волонтерів впродовж всього табору.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Центр Опіки Сиріт розпочав третій етап Різдвяної школи – 2018 у місті Яремче
23 Січня
Сьогодні о 8 годині на Львівську залізницю прибув потяг з дітворою, яка готова черпати цікаві знання, отримувати нові враження, мріяти вголос та провести гарно час в оточені нових друзів.
Командир Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи Україна-Канада відвідав Гарнізонний храм
23 Січня
Сьогодні, 23 січня 2018 р., командир Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи Україна-Канада підполковник Кірс Рівз, капелан Умберто Лопес відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ.
Курсанти Національної академії сухопутних військ прийняли участь у молитві за єдність християн
22 Січня
У понеділок, 22 січня 2018 року, в каплиці апостола Йоана Богослова УКУ (корпус Філософсько-богословського факультету, вул. Хуторівка, 35а) відбулася екуменічна молитву за єдність християн та мир в Україні.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16