К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Волонтерський простір DoBro закінчив сезон літніх таборів
30 Серпня
Волонтерський простір DoBro закінчив сезон літніх таборів

Волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, закінчив сезон літніх таборів. Відбувся останній таборовий день на Кіровоградщині. 

Ранок на парафії Преображення Господнього в селі Червоновершка розпочався зі спільної Божественної Літургії. Опісля відбулася катехеза згідно з темою подорожі Маленького Принца різними планетами та майстер-клас патріотичного стилю. Не змогли також обійтися без бансів, особливо Королівського, який, як виявилось, є улюбленим бансом о. Арсена Козара. 

На завершення діти разом з аніматорами зробили прощальний плакат, який буде зберігати пам'ять про табір всіх "Мрійників".

Дякуємо о. Арсенію та його парафії за чудову атмосферу та піклування про волонтерів впродовж всього табору.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Військову присягу на вірність українському народові склали понад шість сотень солдатів-строковиків
18 Листопада
18 листопада 2017 р. близько 650 військовослужбовців строкової служби склали присягу на вірність українському народу у 184-му Навчальному центрі при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Передріздвяні реколекції для студентів
18 Листопада
Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ запрошує молодь на передріздвяні реколекції, які триватимуть з 1 по 3 грудня 2017 року в смт. Кохавино (Гніздичів).
Розпорядок богослужінь у Гарнізонному храмі у празник Собору архистратига Михаїла й інших безплотних сил
18 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, з нагоди празника Собору архистратига Михаїла й інших безплотних сил у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) буде святковий розпорядок богослужінь:

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16