К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі
20 Серпня
“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі

З 14 по 18 серпня 2017 року волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели для дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла табір на тему “Крізь терни до зірок”. 

Впродовж п’яти днів дітвора пізнавала постать Йосипа Сліпого. Кожен день був присвячений одній із частин його життя: дитинство, навчання, священство, ув’язнення, проповідництво. Ранок для таборят розпочинався з веселих та активних бансів, опісля була цікава та пізнавальна програма, катехизація, екскурсія в підземеллі Гарнізонної святині, естафети, постановка казки на сучасний лад, ігри, бліц турнір.

Останній день, який дітлахи провели в студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького ЛА УГКЦ, став цікавинкою для усіх, адже таборята мали нагоду бути аніматорами та організувати велику гру для волонтерів. Завершилось усе смачним пікніком та подарунком від організаторів – книгою “Життя святих”.

Понад 5-ть років ЦОС проводить такий табір, щороку зустрічаються знайомі обличчя, а також нові учасники. Цьогоріч вперше дітлахи відчули себе в ролі активного волонтера. Це гарний досвід та хороший старт для активної праці з дітьми.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення
24 Вересня
Сьогодні, 24 вересня 2017 р., у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась дуже особлива подія: курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення, Миропомазання та Пресвяту Євхаристію. Радість цього особливого дня разом із новопросвіченим Юрієм розділили військові капелани, офіцери та курсанти.
Розпорядок богослужінь у Гарнізонному храмі в день свята Воздвиження Хреста Господнього
23 Вересня
У середу, 27 вересня 2017 року, у свято Воздвиження чесного і животворчого Хреста Господнього у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) буде святковий розпорядок богослужінь:
Віолончеліст Ярослав Мигаль з концертом у Гарнізонному храмі
22 Вересня
У суботу, 23 вересня 2017 р., о 21.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться концерт Ярослава Мигаля з Ужгородським камерним хором "Cantus".

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16