К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі
20 Серпня
“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі

З 14 по 18 серпня 2017 року волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели для дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла табір на тему “Крізь терни до зірок”. 

Впродовж п’яти днів дітвора пізнавала постать Йосипа Сліпого. Кожен день був присвячений одній із частин його життя: дитинство, навчання, священство, ув’язнення, проповідництво. Ранок для таборят розпочинався з веселих та активних бансів, опісля була цікава та пізнавальна програма, катехизація, екскурсія в підземеллі Гарнізонної святині, естафети, постановка казки на сучасний лад, ігри, бліц турнір.

Останній день, який дітлахи провели в студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького ЛА УГКЦ, став цікавинкою для усіх, адже таборята мали нагоду бути аніматорами та організувати велику гру для волонтерів. Завершилось усе смачним пікніком та подарунком від організаторів – книгою “Життя святих”.

Понад 5-ть років ЦОС проводить такий табір, щороку зустрічаються знайомі обличчя, а також нові учасники. Цьогоріч вперше дітлахи відчули себе в ролі активного волонтера. Це гарний досвід та хороший старт для активної праці з дітьми.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Центр Опіки Сиріт розпочав третій етап Різдвяної школи – 2018 у місті Яремче
23 Січня
Сьогодні о 8 годині на Львівську залізницю прибув потяг з дітворою, яка готова черпати цікаві знання, отримувати нові враження, мріяти вголос та провести гарно час в оточені нових друзів.
Командир Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи Україна-Канада відвідав Гарнізонний храм
23 Січня
Сьогодні, 23 січня 2018 р., командир Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи Україна-Канада підполковник Кірс Рівз, капелан Умберто Лопес відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ.
Курсанти Національної академії сухопутних військ прийняли участь у молитві за єдність християн
22 Січня
У понеділок, 22 січня 2018 року, в каплиці апостола Йоана Богослова УКУ (корпус Філософсько-богословського факультету, вул. Хуторівка, 35а) відбулася екуменічна молитву за єдність християн та мир в Україні.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16