К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу
20 Липня
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу

15-16 липня 2017 року у Варшаві відбувся 5-ий Чемпіонат Світу з міні-футболу для дітей з дитячих будинків, в якому приймати участь мала нагоду і команда від України – футбольна збірна інтернатів Львова та області “КОПА”. Супроводжувала гравців місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Це вперше наші діти поїхали захищати кольори своєї Батьківщини за кордон.

Спочатку була офіційна церемонія відкриття на стадіоні футбольного клубу “Легія”, а тоді вже ігри. На жаль, наші хлопці на груповому етапі здобули лише одну нічию, одну технічну перемогу та записали в свій пасив три поразки, що в загальному підсумку не дозволило збірній України вийти з непростої групи, де нам протистояли французи, серби, японці, ірландці та словаки.

Побиті ноги, розчарування результатом, сум, негативні від поразок емоції – все це було, так. Але найголовніше те, що в нашої збірної, в наших мужніх талановитих хлопців був характер і бажання боротись. Львівські козаки змагались в кожному епізоді, за кожен м’яч і просто таки бились до фінального свистка, до самого кінця, за що їм особлива пошана!

Центр Опіки Сиріт висловлює щиру подяку усім жертводавцям, хто посприяв, щоб збірна “КОПА” мала змогу достойно представити Україну на міжнародному рівні!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення
24 Вересня
Сьогодні, 24 вересня 2017 р., у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась дуже особлива подія: курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення, Миропомазання та Пресвяту Євхаристію. Радість цього особливого дня разом із новопросвіченим Юрієм розділили військові капелани, офіцери та курсанти.
Розпорядок богослужінь у Гарнізонному храмі в день свята Воздвиження Хреста Господнього
23 Вересня
У середу, 27 вересня 2017 року, у свято Воздвиження чесного і животворчого Хреста Господнього у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) буде святковий розпорядок богослужінь:
Віолончеліст Ярослав Мигаль з концертом у Гарнізонному храмі
22 Вересня
У суботу, 23 вересня 2017 р., о 21.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться концерт Ярослава Мигаля з Ужгородським камерним хором "Cantus".

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16