К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу
20 Липня
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу

15-16 липня 2017 року у Варшаві відбувся 5-ий Чемпіонат Світу з міні-футболу для дітей з дитячих будинків, в якому приймати участь мала нагоду і команда від України – футбольна збірна інтернатів Львова та області “КОПА”. Супроводжувала гравців місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Це вперше наші діти поїхали захищати кольори своєї Батьківщини за кордон.

Спочатку була офіційна церемонія відкриття на стадіоні футбольного клубу “Легія”, а тоді вже ігри. На жаль, наші хлопці на груповому етапі здобули лише одну нічию, одну технічну перемогу та записали в свій пасив три поразки, що в загальному підсумку не дозволило збірній України вийти з непростої групи, де нам протистояли французи, серби, японці, ірландці та словаки.

Побиті ноги, розчарування результатом, сум, негативні від поразок емоції – все це було, так. Але найголовніше те, що в нашої збірної, в наших мужніх талановитих хлопців був характер і бажання боротись. Львівські козаки змагались в кожному епізоді, за кожен м’яч і просто таки бились до фінального свистка, до самого кінця, за що їм особлива пошана!

Центр Опіки Сиріт висловлює щиру подяку усім жертводавцям, хто посприяв, щоб збірна “КОПА” мала змогу достойно представити Україну на міжнародному рівні!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Центр Опіки Сиріт розпочав третій етап Різдвяної школи – 2018 у місті Яремче
23 Січня
Сьогодні о 8 годині на Львівську залізницю прибув потяг з дітворою, яка готова черпати цікаві знання, отримувати нові враження, мріяти вголос та провести гарно час в оточені нових друзів.
Командир Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи Україна-Канада відвідав Гарнізонний храм
23 Січня
Сьогодні, 23 січня 2018 р., командир Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи Україна-Канада підполковник Кірс Рівз, капелан Умберто Лопес відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ.
Курсанти Національної академії сухопутних військ прийняли участь у молитві за єдність християн
22 Січня
У понеділок, 22 січня 2018 року, в каплиці апостола Йоана Богослова УКУ (корпус Філософсько-богословського факультету, вул. Хуторівка, 35а) відбулася екуменічна молитву за єдність християн та мир в Україні.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16