К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу
20 Липня
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу

15-16 липня 2017 року у Варшаві відбувся 5-ий Чемпіонат Світу з міні-футболу для дітей з дитячих будинків, в якому приймати участь мала нагоду і команда від України – футбольна збірна інтернатів Львова та області “КОПА”. Супроводжувала гравців місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Це вперше наші діти поїхали захищати кольори своєї Батьківщини за кордон.

Спочатку була офіційна церемонія відкриття на стадіоні футбольного клубу “Легія”, а тоді вже ігри. На жаль, наші хлопці на груповому етапі здобули лише одну нічию, одну технічну перемогу та записали в свій пасив три поразки, що в загальному підсумку не дозволило збірній України вийти з непростої групи, де нам протистояли французи, серби, японці, ірландці та словаки.

Побиті ноги, розчарування результатом, сум, негативні від поразок емоції – все це було, так. Але найголовніше те, що в нашої збірної, в наших мужніх талановитих хлопців був характер і бажання боротись. Львівські козаки змагались в кожному епізоді, за кожен м’яч і просто таки бились до фінального свистка, до самого кінця, за що їм особлива пошана!

Центр Опіки Сиріт висловлює щиру подяку усім жертводавцям, хто посприяв, щоб збірна “КОПА” мала змогу достойно представити Україну на міжнародному рівні!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Військову присягу на вірність українському народові склали понад шість сотень солдатів-строковиків
18 Листопада
18 листопада 2017 р. близько 650 військовослужбовців строкової служби склали присягу на вірність українському народу у 184-му Навчальному центрі при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Передріздвяні реколекції для студентів
18 Листопада
Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ запрошує молодь на передріздвяні реколекції, які триватимуть з 1 по 3 грудня 2017 року в смт. Кохавино (Гніздичів).
Розпорядок богослужінь у Гарнізонному храмі у празник Собору архистратига Михаїла й інших безплотних сил
18 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, з нагоди празника Собору архистратига Михаїла й інших безплотних сил у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) буде святковий розпорядок богослужінь:

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16