К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Волонтери Центру Опіки Сиріт дарують радість дітворі Ніжинського обласного притулку
20 Липня
Волонтери Центру Опіки Сиріт дарують радість дітворі Ніжинського обласного притулку

16 липня 2017 року волонтери Центру Опіки Сиріт познайомились із дітворою Ніжинського обласного притулку, тим самим дали початок новому табору.

Уже третій рік поспіль місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ відвідує м. Ніжин з метою провести весело та цікаво час із дітьми. Табір відбувається у рамках тісної співпраці з парафією Володимира та Ольги УГКЦ м. Ніжина. Впродовж трьох днів волонтери провели цікаві майстер-класи, веселі активні та пізнавальні ігри з дітьми, намагаючись згуртувати їх в одну команду. Найменші діти відвідали центр сімейного відпочинку “Bambini”, де вони випробували всі атракціони та вичерпали усі свої сили. Попереду на волонтерів чекають відвідини Прилуцької колонії для неповнолітніх, молитва Taize у храмі свв. Апп. Петра і Павла у м. Ніжин та багато щирих та теплих обіймів від дітей.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Студентський день
22 Листопада
23 листопада 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16