К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Волонтери Центру Опіки Сиріт дарують радість дітворі Ніжинського обласного притулку
20 Липня
Волонтери Центру Опіки Сиріт дарують радість дітворі Ніжинського обласного притулку

16 липня 2017 року волонтери Центру Опіки Сиріт познайомились із дітворою Ніжинського обласного притулку, тим самим дали початок новому табору.

Уже третій рік поспіль місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ відвідує м. Ніжин з метою провести весело та цікаво час із дітьми. Табір відбувається у рамках тісної співпраці з парафією Володимира та Ольги УГКЦ м. Ніжина. Впродовж трьох днів волонтери провели цікаві майстер-класи, веселі активні та пізнавальні ігри з дітьми, намагаючись згуртувати їх в одну команду. Найменші діти відвідали центр сімейного відпочинку “Bambini”, де вони випробували всі атракціони та вичерпали усі свої сили. Попереду на волонтерів чекають відвідини Прилуцької колонії для неповнолітніх, молитва Taize у храмі свв. Апп. Петра і Павла у м. Ніжин та багато щирих та теплих обіймів від дітей.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення
24 Вересня
Сьогодні, 24 вересня 2017 р., у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась дуже особлива подія: курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення, Миропомазання та Пресвяту Євхаристію. Радість цього особливого дня разом із новопросвіченим Юрієм розділили військові капелани, офіцери та курсанти.
Розпорядок богослужінь у Гарнізонному храмі в день свята Воздвиження Хреста Господнього
23 Вересня
У середу, 27 вересня 2017 року, у свято Воздвиження чесного і животворчого Хреста Господнього у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) буде святковий розпорядок богослужінь:
Віолончеліст Ярослав Мигаль з концертом у Гарнізонному храмі
22 Вересня
У суботу, 23 вересня 2017 р., о 21.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться концерт Ярослава Мигаля з Ужгородським камерним хором "Cantus".

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16